FESTYN I RAJD QUADÓW CHOCIELEWKO

W niedzielę 19.09.2010r odbył się rajd quadów, pokaz brawurowej jazdy oraz konkurs. Wszystko to, było połączone z festynem zorganizowanym na terenie parku miniatur.Rajd dostarczył niezapomnianych wrażeń kibicom, licznie zebranym przy trasie. Ponad 2h trasa okazała się niezwykle trudnym sprawdzianem dla wielu zawodników. Na zakończenie zostały wręczone puchary za zajęcie 1,2,3 miejsca w klasie 4x4 i 4x2 oraz za najpiękniejszego quada. Podczas festynu przygrywał lokalny zespół oraz zespół saksofonowy DUET SAX. Zorganizowaliśmy zawody strong man w podnoszeniu ciężarów, przeciąganiu quada oraz loterię fantową . Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy darmową grochówkę, oraz stoiska handlowe z przekąskami i napojami.

XII Rajd Liścia Dębu „Szlakami Błękitnej Krainy”

W sobotę 16.10 2010 gościliśmy uczestników pieszego rajdu Liść Dębu. Po wizycie w parku uczestnicy wybrali się na uroczyste otwarcie żółtego szlaku turystycznego "Chocielewski Czapliniec" odwiedzili Neogotycki kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa (1922-1926). Kaplicę oraz kamień Bismarck.

Na naszych rajdach

Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu podczas rajdów (piesze, rowerowe quad, itp.). Na naszych imprezach można się świetnie bawić w gronie przyjaciół i rodziny. Ci którzy oczekują szczypty sportowej adrenaliny będą mieli okazję do wykazania się podczas prób sprawnościowych. Na każdej imprezie na uczestników czekają często zaskakujące i śmieszne konkurencje połączone z możliwością poznania pięknej przyrody oraz ciekawostek historycznych i architektonicznych. Rajdy sprawiają, iż dzień spędzony na długo pozostaje w pamięci.

POSIADAMY TEREN DO JAZDY PRZEPRAWOWEJ DLA QUADÓW O POWIERZCHNI 2 HEKTARÓW